20 Market - Denizli'nin Online Alışveriş Portalı
Çağrı Merkezi 02589110257

Üyelik Sözleşmesi

4. ÜYELİK ŞARTLARI VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1. Üye olmak isteyen 18 yaşını doldurmuş  kullanıcının, Websitesi'nde bulunan işbu Üyelik Sözleşmesi'ni sunulan formu eksiksiz ve güncel olarak doldurmak  ve belirtilen şekilde  onaylayarak Üyelik başvurusunun “sitemiz” tarafından sms ve e posta ile onaylanması gerekmektedir. Üyelik onayı ile üyelik başlamış olur. Üye adayı üyelik onayı öncesi veya üye olduktan sonra dilediği zaman üyelikten ayrılabilir. Üyeler arasında benzerlik veya menfaat çatışması olduğunda  usulüne uygun yapılan ilk üyelik, yasal engel yok ise geçerli olacaktır. “sitemiz” dilediği üyeye öncelik tanıyabileceği gibi üyelerin üyeliğini askıya alabilir veya üyeliğini sona erdirebilir. Aynı şekilde üye/üyeler, üyelikle ilgili veya  ilanlar ve satışlara ilişkin her türlü yasal prosedüre müracaat ettiğinde, “sitemiz”ı davaya dahil veya ihbar edemeyeceklerdir. Üyeler şifre ve bilgilerini üyelik hesabından değiştirebilir.

4.2. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca yalnızca "aracı hizmet sağlayıcı" ve 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun uyarınca "yer sağlayıcı" olması sebebiyle, “sitemiz” Web Sitesi’nde yer alan ve kendisi tarafından yayınlanmamış hiçbir görsel, yazılı veya sair içeriğin gerçekliğinden, güvenilirliğinden, doğruluğundan ya da hukuka uygunluğundan sorumlu değildir ve söz konusu içeriklerin doğruluğunu kontrol etme gibi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. sitemiz  söz konusu içerikleri dileği zaman kontrol etme ve gerekli görürse erişime kapatma veya bir kısmını ve tamamını silme hakkına sahiptir. Dava açma hakkına sahiptir. İlan içeriğinden görsellerden veya herhangi bir nedenle Üçüncü kişi taleplerinden  üye sorumludur. Usulsüz ilan ve içerikten “sitemiz” bir zarara uğrar ise üye bu zararı gidermekle yükümlüdür.
License FailureLicense Failure

Your license is not Verified!
This may be due to any of the following;

- You do not have an active license,
- You may be running the system in an unlicensed domain or directory,
- You may be trying to access over IP,
- You may be experiencing a momentary problem originating from Dns.

If you think there is a problem other than these, please contact your service provider.

(Your Domain Name + Server IP + Local IP + Folder Directory has been logged for official use in an illegal case and the authorities have been informed.)